Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2007, 16:26   #29
Khalida
 
Reputacja: 1 Khalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnieKhalida jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Ale fajnie! Zupełnie jak na karuzeli!- kenderka zaczęła podskakiwać i gadać jak najęta gdy tylko doszła już do siebie po pojawieniu sie w tym dziwnym miejscu. Przez chwilę trajkotała o tym, jak to fajnie jest pokręcić sie na karuzeli, gdy nagle zobaczyła otaczające ją istoty -Ale bajer, oni mają niebieską skórę! Prosze pana, prosze pana!- nagle podeszła do jednego ze zwykłych mieszkańców i zaczęła ciągnąć go za połę szaty aby zwrócił na nią uwagę- Dlaczego ma pan niebieską skórę? Jak to można zrobić? Czy ja tez bym tak mogła? Prosze! Prosze mi powiedzieć jak można zrobić żeby mieć niebieską skórę? A czy można też wybrać inne kolory? Na przykłąd zielony? Bo ja bardzo lubie zielony. Niebieski też, to jest bardzo śliczny kolor, ale zielony jest ładniejszy!- gdy zobaczyła że mężczyzna jej nie odpowiada zasmuciła sie lekko i prawie położyła uszy po sobie. Rozejrzała sie ze smutną miną, w nadziei że może ktoś inny odpowie na jej pytania. Wtedy zobaczyła że ubrany w czerwone szaty i obwieszony złotem jegomość pokazuje im coś.
Ari od razu zrozumiała o co mu chodzi i wrócił jej dobry humor. Podbiegła do jednego z ludzi z proszkiem, pociągnęła go lekko za dłoń aby schylił sie do jej wzrostu i z ogromnym wdechem wciągnęła najwięcej czarnego pyłu jak tylko mogła.
- Łiiiii, ale fajne!- pisnęła- Wy to macie tutaj świetne zwyczaje nie ma co! Ale jak to sie mówi, co kraj to obyczaj, no nie? hihihi, z różnymi śmiesznymi przywitaniami sie spotykałam, bardzo często, nie wiem czemu, po powitaniu zaprowadzano mnie do miejscowego więzienia, ale było fajnie sie stamtąd wydostawać, czy wy też wsadzicie nas do więzienia?- zakończyła pytająco w stronę osobnika od którego wzięła pył.
 
__________________
Każdy powinien mieć motto.
Nawet jeśli jest dziwne:
"I'm greedy, not stupid..."
Widzicie?
Khalida jest offline