Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2015, 01:14   #127
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Ogłoszenia na dzielni


- Post jest


@Az i Del

- Sytuacja jest taka jak widać w poście. Od zgaśnięcia świateł samochodów upłynął mniej więcej kwadrans. Tamci najwyraźniej nie kwapią się wejść w obręb oświetlonego terenu.

- To co widać w świetle rzuconego lighstick'a to dwie ubranie na tubylczo sylwetki z kałachami. Ale po prawdzie nadal nie wiadomo kto to jest. Na razie uciekają od rzuconego patyczka.

- Ale ogólnie chłopaki to wasza akcja jest kluczowa także dla pozostałych BG. Ma największe zagęszczenie i nie teges puścić spację do przodu jesli grać w grę a nie oglądać film. Serio byście pomogli i mnie i innym jakbyście jakoś w tej turze podziałali zdziebko aktywniej na doc czy coś. Jedna krótka deklaracja na dzień czy dwa serio może posunąć akszyn do przodu. No ale jak się zaczyna ostatniego dnia wieczorem... Mam nadzieję, że jakoś się dogadamy w tej materii i uda nam się jakoś to rozwiązać w cywilizowany sposób



@Lemi

- Interesi mnie ilu ludziów bierzesz Jeśli nie zadeklarujesz inaczej założę, że trójka obowiązkowa (Marek, Nicole i Eva) oraz dwuosobowa sekcja rkm-u, strzelec wyborowy i trzech szturmowców z karabinkami. Z dodatkowego wyposażenia biorą po noktowizorze i dodatkowej apteczce. I tyle.

- Poprzednia tura i obecna to pi x oko odprawa i przygotowanie się na myszyn. Twoi ludzie mają parę pytań do Twojego hiroła to interesi mnie jak zareaguje Mark.



@Zombi

- No Rob znów coś chce od biednej Conie i znów chce na bidulce popasozytować Jeśli się nie zgadza powiedzmy, ze są na tyle blisko ambasady, że może jeszcze próbować gadki z Nicole i jej smigłowcem.



@Az i Lemi

- A propo fajteryzmu i takich tam to skoro gracie fajterami no to trochę detali.

- Na ogół fajterzy jak wasi BG czy marines co są z Lancem mają broń długą i krótką. Do tego po 2 sloty na ammo. W przypadku standardowych karabinków po 2 magu, przy pm po 4. Do tego jakiś granat i nóż. Możecie sobie wybrać jakie. No i pancerz. Taki zestaw to coś co pi x oko można mieć na sobie nawet jak się nie ma żadnych toreb i plecaków w samej kamizelce taktycznej.

- Do tego są 3 sloty wolne które można zapełnić po swojemu. Jak na noktowizor, latarkę, apteczkę, dodatkowe ammo, granaty itd. Mniej więcej 1 mały przedmiot na slot. Cóś jak taśma do rkm zajmuje cały slot.

- Walki nie rozpatrujemy na jeden czy dwa strzały tylko na magi. Poszło tyle a tyle magów na daną strzelaninę. Mag jest taką podstawowoą jednostką przeliczeniową na strzelaniny. I właśnie dlatego akcję jak już jakoś stopować czy co to jak już trochę tego ołowiu polata w tę i we w tę. Co zaś trafień to pwiedzmy jak w młotku z Atakami czyli nie, że każdy cios tylko tyle ile miało realną szansę trafić przeciwnika.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline