Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2015, 13:22   #596
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Adi

- Mnie się wydaje, że było trochę czasu zanim te typy się pojawiły to chyba miałbyś szansę sprawę sam załatwić. No ale to jakby co to niech się Lemi wypowie pewnie orienci się lepiej.


@Lemi

- Co do tej prasy to mniej więcej jak to wydajne jest? Ile naboi na godzinę/dzień by dało tak sprokurować jeśli wszystkie składniki by były? A jakby mieć matryce to dałaby radę zrobić ammo pośrednie czy karabinowe?

- A z tymi lampami to ok, zapłaciłbym dolarami za 2 lampy. A potem te lampy wymieniłbym na tą latarkę no i sprawdził czy działczy ta latarka.

- A ammo za peryskop spoko bym wymienił.

- A z tym Tikka... Kurde podoba mi siem Ale drogie... Czy z tego sprzętu co uzbierał Andy szłoby tyle uzbierać? Ewentualnie pogadałbym za jakiegoś questa czy coś może mógłbym pomóc sprzedawcy to by obnizył cenę czy cóś. W poście to fabularniej ubiorę no ale na razie tak pytam.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline