Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2015, 21:22   #602
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
-demon szybkości to to nie jest ale przyjmijmy że umiejka x10/h d
- Jaka umiejka? Rusznikarstwo? Co do reszty to dzięki za wyjaśnienie.


Cytat:
-latarka działa, za peryskop facet chce lampę +10 naboi (choć miał na myśli 9mm ) może uda ci się jakoś potargować z nabojami to zszedłbyś poniżej 20
- No bym spróbował się potargować z nabojami by zejść poniżej 20 pestek



Cytat:
-wygląda na to że facet byłby skłonny wziąć renault w rozliczeniu to już jakieś 100 NY$ do przodu.
- tzn. 500 dolców za brykę do 400 dolców za spluwę?


Cytat:
Jednak jesteś już sporo na minusie (-875NY bo wziąłeś sporo szpeju na poczet przyszłej wypłaty :P
- Eee... Tak? O kurde... Nie sądziłem, że to tyle tego jest...


Cytat:
Inna sprawa że jak zwykle chcesz wszystko dla siebie :P a
- Jak to wszystko dla siebie? Nie przesadzaj Zawsze biorę 1 - 3 rzeczy a resztę zostawiam innym. Teraz też. Było trochę czasu i koło tego co wybrałem nikt się wcześniej nie zakręcił.



Cytat:
może byście przedyskutowali w waszej drużynie kto jakie funkcje by pełnił jesteście na tyle liczni że specjalizacja ma sens.
- Przedyskutowali? Jak ostatnio próbowałem coś przedyskutować w tym kierunku, że jakieś szkolenia czy coś a więc i poznanie słabych i silnych stron czyli i właśnie jakieś drużynowe specowanie i przydział ról no to widziałeś jak się skończyło. I jeszcze, że moja postać innych tyranizuje i się panoszy więc i dalej każdy sam sobie jak zbiór indywidualności a nie zespół. No i bez wspólnych narzuconych udstaleń raczej tak będzie, że ci któzy zostaną w grze to jakoś z czasem wypracują swoje miejsce i specoswanie. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy.



Cytat:
Byłoby trochę nie fair gdybyś to Ty, posiadacz kompletu pancerza osłaniał z bezpiecznego dystansu resztę drużyny która przyjmuje świat na "gołą klatę" :P
- Jak Sam czy ktoś interesi się bronią z celownikami optycznymi czy czym innym no to niech się nimi zainteresi. Na wystawie leżą wystarczy podejść obejrzeć, pogadać. Tak samo jak poprzednio. Zainteresowania nie widzę. Ok, to w sumie chyba jest tylko przykład no ale z innymi rzeczami tak samo. Ja się intersuję danym spektrum spraw no to za tym latam i chodzę i w ogóle coś robię w tym kierunku. Nie zabraniam tego innym. Dotąd nic nie było, że ktoś szuka czy potrzebuje czegoś w tej samej branży no a ja ani mój hiroł telepat nie jesteśmy. Ktośby się wysłowił jakoś czy inaczej zakręcił ok, jest temat do dyskusji no ale jak nie?

- A co do roli to interesiłaby mnie raczej jako właśnie coś do zdejmowania strażników z cichca zwłaszcza po nocy czy cóś. To nie jest broń dobra na całą walkę zwłaszcza z bliska. Nie czyni więc zbędnej reszty drużyny. Może zmiększyć przeciwnika przed atakiem ale nie wyeliminować przeciwnika samodzielnie jak by go było np. tylu co w fabryce porywaczy. No i na dodatek jakby np. Sam czy ktoś faktycznie łaził bez pancerza a umiał operować bronią spoko mogę użyczyć coś ze swoich zabawek ktorych sam nie biorę na akcję dla wspólnego celu i dobra.



Cytat:
-Wybór w tym czego szukasz nie imponuje raczej więcej widzisz poradników i beletrystyki niż książek o komandosach, za to jakiś dzieciak sprzedaje prawie sto numerów Birds of prey
- No szkoda. Ok, a co by chciał za te komiksy? Ile kostet za sztukę czy całość?



- Dobra to skoro ta Tikka taka droga i facet chce nie moją brykę no to rezygnuję bo mnie nie stać. Ale jak Drużynie to pasi ok, mogę się podłączyć do negocjacji i kombinowania i niech idzie do pociągowej zbrojowni.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline