Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2007, 21:09   #46
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Malkav... Sorry, ale właśnie przejrzałem cały wątek i nie znalazłem ani jednego podwójnego posta z mojej, ani niczyjej strony, a nawet brakuje jednego posta Mroczusi i będzie brakować jednego mojego (Bo z oczywistych przyczyn teraz posta pisać nie będę.), więc nie wiem o czym ty w ogóle mówisz.
Powiem więcej, czasem napisanie dwóch lub więcej postów na jeden post MG pozwala utrzymać płynność akcji - pisanie jednego dużego posta opisującego co postać robiła dziesięć minut wcześniej i przez te dziesięć minut, nie pozwala odpowiedzieć na akcje "dziającą się dziesięc minut temu", lub zmusza do napisania takiego samego posta, i nie pozwala uwzględnić pierwszej osobie zachowania drugiej postaci. (Patrz twój ostatni post odpowiadający na samym początku na akcję Viviany która działa się już chwilę temu. - Być może V dalej flirtowała by z Xavierem i przez to nie napiła się mikstury, co zmieniłoby bieg akcji.) Wiem, że to PBF, i takich rzeczy nie da się uniknąć, ale nie zmienia to faktu, że to trochę ogranicza.

A ja piszę krótsze posty bo nie czuję potrzeby powtarzania MG.
Przykład. (Wybacz Cold, że akurat twój post, ale jakoś najbardziej zapadł mi w pamięć.)
Cytat:
Napisał Cold
Dzięki zawartości tych naczynek, portal miał zarejestrować ich obecność. Ale na tym nie kończyły się 'zalety' mlecznobiałego płynu. Otóż, miał on w sobie mikronadajniki, dzięki którym naukowcy z Center mogli śledzić ich ruchy.
Oczywiście nie przeczę, że długie posty mają zwykle większą wartość merytoryczną, ale jeśli nie mam nic do dodania, to nic nie dodaje, bo post wyglądałby sztucznie.

To tyle z mojej strony.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline