Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2015, 16:19   #604
Leminkainen
 
Leminkainen's Avatar
 
Reputacja: 1 Leminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputacjęLeminkainen ma wspaniałą reputację
Cytat:
- tzn. 500 dolców za brykę do 400 dolców za spluwę?
100 dolców za brykę wg cennika z wyścigu 50 gambli za hatchbacka ale myślę że to trochę mało za samochód więc może uda się wytargować lepszą cenę
inna sprawa ze w Det mogą być bardziej zainteresowani dziwadłem ze starego kontynentu i dać więcej
Cytat:
- Jak to wszystko dla siebie? Nie przesadzaj
to nie było do końca na serio :P

Cytat:
- Przedyskutowali? Jak ostatnio próbowałem coś przedyskutować w tym kierunku, że jakieś szkolenia czy coś a więc i poznanie słabych i silnych stron czyli i właśnie jakieś drużynowe specowanie i przydział ról no to widziałeś jak się skończyło. I jeszcze, że moja postać innych tyranizuje i się panoszy więc i dalej każdy sam sobie jak zbiór indywidualności a nie zespół. No i bez wspólnych narzuconych udstaleń raczej tak będzie, że ci któzy zostaną w grze to jakoś z czasem wypracują swoje miejsce i specoswanie. Tak to przynajmniej wygląda z mojej perspektywy.
kolejny powód dla którego chciałbym żeby to było przedyskutowane w sesji. Taka narada można wspaniale pokazać charaktery postaci

na składzie pociągu macie dwójkę myśliwych którzy mogą co nieco was nauczyć o podchodach, polowaniach i survivalu. Macie snajperkę która może was nauczyć "wiedzy snajperskiej" kilka postaci ma całkiem nieźle rozwinięte pistolety czego brakuje innym z graczy

Cytat:
O kurde... Nie sądziłem, że to tyle tego jest...
podziel przez dwa bo to w NY$, obstawiam że jeszcze odrobisz straty, no i po przyjeździe do NY wszystko co zdobyliście pójdzie na licytację, liczyłbym też na jakąś premię.

Cytat:
a co by chciał za te komiksy?
po naboju za sztukę

Cytat:
Dobra to skoro ta Tikka taka droga i facet chce nie moją brykę
ze szpejem i amunicją nie wydaje mi się to wygórowaną ceną, inna sprawa że w neuro samochody są w gruncie rzeczy tanie jak barszcz (dobra mogę trochę podbić cenę samochodu)
Cytat:
To, co obecnie wyrabiamy, skomentuję prosto: każdy robi wszystko dla siebie, niby dla pociągu, a MG splata to tak, że jako tako wygląda jak wspólna zorganizowana robota.
Trochę prywaty w tym jest ale jak na razie wypełniacie powierzone wam zadania, inna sprawa że nie zamieszczam opisów każdego hałasu który sprawdzacie stojąc w nocy na warcie a to też jest częścią waszych obowiązków.
Cytat:
Sądzę że Sloan mógłby "wyczuć nastroje" i zapanować nad finansami,
Hmm jak dla mnie to finanse są ok ale możesz poruszyć ten temat ze Sloanem. To czego kwatermistrz nie sprzeda po drodze tak jak teraz na targu zostanie wycenione w NY, to co obecnie sprzeda jest przeliczane na NY$ i po podzieleniu na tych którzy brali udział w zdobyciu rozdzielane wśród nich.

Spłonki, proch i pociski pewnie są dostępne na targu, jako że nie wiedziałem czy kupujecie narzędzia to ich nie wymieniałem


Heh 48h mineło większość odpowiedziała.
 
__________________
A Goddamn Rat Pack!
Leminkainen jest offline