Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2015, 20:12   #23
hija
 
hija's Avatar
 
Reputacja: 1 hija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodniehija jest jak niezastąpione światło przewodnie
- Objadę to - dłonią w sfatygowanej skórzanej rękawiczce zaznaczyła Piekło. Zaczęła mówić odrobinę wyraźniej, o ile byłby to w stanie rozpoznać pod silnym teksańskim akcentem. Najwyraźniej cokolwiek piła, zaczynało się metabolizować. - Mam cichszy silnik. I dobrze wiedzieć, co się ma za plecami. Spotkamy się za Piekłem.

Gdyby tylko w rzeczywistości była tak odważna jak w gębie. Czacha potrząsnął głową.
Odbili w prawo, trzymając bezpieczną - w jej mniemaniu - odległość. Gdyby nie spędziła dzieciństwa w Teksasie, zastanawiałaby się kto przy zdrowych zmysłach mógłby tu siedzieć na stałe. Patelnia jak okiem sięgnąć; jeżeli mieli jakąś studnię to raczej zupełnie gównianą. Poczuła na języku rdzawy smak wody podbarwionej mułem.

Jechała, do bólu wytężając oczy. Szukała jakichkolwiek szczegółów tak usilnie, że na skroń wystąpiła jej napięta żyła. I prawie umarła ze strachu, gdy nagle jedne z drzwi budynku się otworzyły. Nie widziała detali, ale sylwetka bez wątpienia należała do mężczyzny.

- Hail Mary, full of grace...

Odruchy są silniejsze niż rozum. Oparł się plecami o ścianę i odtworzył gesty, które znała na pamięć. Palił sobie, sukinkot, fajkę. Jak gdyby nigdy nic. Skurczyła się w sobie, ale albo jej nie zauważył, albo kompletnie nie dał tego po sobie poznać. Na wdechu pokonywała stępa kolejne metry pustyni.
 
__________________
Purple light in the canyon
That's where I long to be
With my three good companions
Just my rifle, my pony and me
hija jest offline