Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2007, 21:22   #48
Cold
 
Cold's Avatar
 
Reputacja: 1 Cold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputacjęCold ma wspaniałą reputację
Cóż, może i powtórzyłam MG, ale trudno. Było, minęło i już się nie odstanie, ponieważ nie będę edytowała tego posta. A to akurat jest coś w rodzaju przemyśleń Viviany, lecz niezupełnie można to nazwać przemyśleniami.
W każdym bądź razie przepraszam, jeśli mój post przez to stał się sztuczny, następnym razem postaram się nie popełnić tego błędu, jak i też takiego, który popełniła Viviana, pijąc ten płyn... Według jej charakteru, to powinna się zastanowić, ale cóż... Nieważne

Cytat:
Napisał Julian Zobacz post
Patrz twój ostatni post odpowiadający na samym początku na akcję Viviany która działa się już chwilę temu. - Być może V dalej flirtowała by z Xavierem i przez to nie napiła się mikstury, co zmieniłoby bieg akcji.
Nie rozumiem. To, że Viviana wypiła zawartość fiolki przed wszystkimi, nie było uzależnione od posta Malkava, bo przecież ja pierwsza zamieściłam swoją odpowiedź.
Jeśli byłbyś łaskaw, wytłumacz mi, o co ci tutaj chodzi

PS: A ja tam wolę długie posty, bądź średnio długie, które nie opisują tylko i wyłącznie czynności, jakie wykonała postać, a uczucia jakich doznaje. Takie moje skromne zdanie, którego pewnie nikt nie weźmie pod uwagę
 
__________________
Jaka, sądzisz, jest biblia cygańska?
Niepisana, wędrowna, wróżebna.
Naszeptała ją babom noc srebrna,
Naświetliła luna świętojańska.

Ostatnio edytowane przez Cold : 12-04-2007 o 21:24.
Cold jest offline