Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-04-2007, 21:25   #49
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Cytat:
Napisał Cold Zobacz post
Nie rozumiem. To, że Viviana wypiła zawartość fiolki przed wszystkimi, nie było uzależnione od posta Malkava, bo przecież ja pierwsza zamieściłam swoją odpowiedź.
Jeśli byłbyś łaskaw, wytłumacz mi, o co ci tutaj chodzi
Ale gdybyś nie wypiła jej w tym samym poście, Malkav mógłby zareagować i zmienić tor akcji - proste.

Cold - nie zarzucam ci pisania złych ani sztucznych postów, poprostu przykład powtórzenia MG użyty do poparcia argumentu, chociaż rzeczywiście można było go uniknąć.

Edit@Down Więc wyjaśnie dokładnie - Viv kokietuje Xava, odchodzi i wypija miskturę - to wszystko dzieje się w jedym poście, więć Xav nie może od razu zareagować na kokieterię ze strony Viv, co mogłoby przedłużyć całą sytuację i nie doprowadzić do wypicia mikstury. Co innego gdyby każda akcja została rozbita na osobny post. Oczywiście nie da się każdej akcji pisać w osobnym poście i czekać na odpowiedź, ale można nie pisać na 10 minut w przód/tył.
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.

Ostatnio edytowane przez Julian : 12-04-2007 o 21:33.
Julian jest offline