Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2005, 19:05   #11
Elvin
 
Reputacja: 1 Elvin ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Hood
nie to miałem na myśli...
Wiem, ale sie poczepiać musiałem :P

Cytat:
Napisał Hood
W FR jest mnóstwo bossów, którzy są wielcepotężni
Wiesz... masz częściowo rację... ale nie całkowicie, FR to świat wysokomagiczny. Pamiętaj Też że wielu z tych "Bossów" woli się trzymać od polityki z daleka, i wogóle od świata... a ci najpotężniejsi interweniują tylko wobec prawdziwego zagrożenia dla całych krain Np: Siedem sióstr, niby potężne, prawie każda na epiku. Ale by zaczęły działać, to musiało byś ogromne zagrożenie. Phaerimmy zaatakowały faerun, Shaedzi zaczeli oficjalnie wytępować przeciw sojusznikom... to dopiero wyciągnęło je z domków.
Więc, jeśli odjąc tych którzy się nie udzielają (np: starożytni Demilicz mieszkający w podmroku, nie ruszy się za NIC ze swojej kryjówki, czarny drakolicz, potężniejzy wielokrotnie od elma woli pazernie kolekcjonować klamoty niż ruszyć kościsty tyłek.)
Oczywiśce nie neguję że potężnych jest wielu, ale pamiętaj, że są oni z reguły mocno wplątani w politykę.. i jakiś ważniejszy ruch muszą przemyśleć, by nie sprowokować wrogów (schwarz charakterów też jest sporo). Z resztą nawet z tych potężnych, prawie każda postać jest wyjątkowa. :P
Pozdrawiam. Elvin.
 
Elvin jest offline