Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2015, 10:29   #83
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Post jest.

Nami - dziękuję Ci za świetną grę. jak mówiłem, sesja nie miała być długa.

Anonim - sorki, ze akcja zadeklarowana na PW nie wyszła, ale porównałem atrybuty Pontiego i jego umiejętności z tymi, które miał Spock oraz wykonałem rzut przed monitorem.

Gob1in - Spock jest poważnie ranny, tylko krok dzielił go od kopnięcia w kalendarz. Rana ta daje mu karę -3 do wszystkich akcji - to dość poważny ubytek i zabije go w ciągu 2 kolejek o ile się nie opatrzy - i nie chodzi mi tylko o jakąś szmatę, lecz zszycie, solidny bandaż czy nawet pomoc medyka.

Czas dla Was na zamknięcie kolejki do 4 września 2015r.

Od poniedziałku, jak otrzymam materiały od Klientów, trochę w pracy zaczną gonić mnie terminy z wnioskami do UE (co oznacza prace po 12-14h dziennie) więc mogę być mniej "do złapania". W razie gdyby z tego powodu coś opóźniło naszą kooperację dodam jeszcze z dzień czy dwa.

Na razie postarajcie się jednak dotrzymać terminu.

Ze złych informacji. Do końca zostało nam góra 6 kolejek. Albo i 4 Tak jak pisałem, sesja zajmie 10-12 tur. A jest teraz -6- na górze, prawda
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 29-08-2015 o 11:58.
Armiel jest offline