Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2015, 13:42   #140
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Pipboy, wrzucić już tekst z doca jako post, czy coś jeszcze będziesz chciał tam podziałać?
- Wrzucaj co masz. Chyba jest jasny rozdział co jest dla Jeremy'ego a co dla Lance'a? Jakby nie albo byś chciał coś przy redagowaniu daj znać. Najlepiej tutaj albo tym zboczonym komentem w doc co przychodzi info na maila


@Del

- Jakby co to ten ostatni krzyk Lance'a Twój hiroł słyszy głos i swoje imię. Ale marines są ok 100-ki metrów a ten facet co go stopuje z kilkanaście. Wygląda na to, że chce go zastopować czy uciszyć. Nie wiadomo co zrobi jeśli Jeremy się nie dostosuje. Chciałbym abyś mi konkretnie podeklarował jak reaguje na to Twój hiroł. Albo się zatrzymuje i robi co tamten każe albo nie.


@Zombi

- Ten, tego... Wiem, żeś bizi... Ale jakbyś dała mimo to posta dziś byłbym dźwięczny
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline