Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-08-2015, 18:18   #18
Spaiker
 
Spaiker's Avatar
 
Reputacja: 1 Spaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwuSpaiker jest godny podziwu
Goblin był się roześmiał przez tłumaczenia Rubusa, gdyby tylko nie zauważył że Lisek nie zgadza się z tym co powiedział jego kompan. A raczej zgadza w pełni, musiał być słaby na głowie by się jeszcze nie podać. Niziołek kręcił już swoją procę po raz drugi, co niezwykle zdenerwowało jego przeciwnika.
- Kurduplu rzuć to bo cie za flaki na drzewie powiesim!

***
- Dobra wy za mną, waszego karła doprowadzi - powiedział dowódca, po czym ruszył w głąb lasu. Nie minęło kilka minut ja poczuliście zapach ogniska. Jak się okazało na polanie znajdowało się obozowisko rabusiów, większość z nich była ludźmi. Tylko kilku goblinów siedziało na uboczu i piło.

Cały obóz składał się z trzech namiotów, jeden był widocznie goblinską produkcją. Pozostałe stanowiły schronienie dla około siedmiu ludzi i trzech krasnoludów, który krzątali się na około bądź pili. Gobliny podprowadziły was pod największy z namiotów.
- Szefuńciu ci od biało włosowego przyszli - powiedział, i oddalił się do swojego namiotu goblin. Zaraz po tym z namiotu wyszedł łysy krasnolud, mierząc was wzrokiem.
- To wy mata nam pomóc? - zapytał - mówiłem Wieśkowi że ma mi przysłać kogoś silnego. Myślicie że dacie radę?
 
__________________
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
On a long enough time line, the survival rate for everyone drops to zero.
Spaiker jest offline