Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2015, 17:56   #22
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Rzuty na cechy rzucamy my sobie, chcesz linki, czy może ty rzucasz?
Tu liczę na uczciwość graczy. Sami sobie rzucajcie, a linków żadnych do kostnicy nie chce. Oczywiście ciężko będzie mi uwierzyć dwie, trzy dwudziestki na 2k10.

Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Te dwie zasady opcjonalnie napiszę szczerze uważam za dziwactwo i fanaberię (szczególnie to odwracanie kości), ale oczywiście jako MG masz prawo je wprowadzić. Mam tylko nadzieję, że mechanikę, w tym tą związaną ze stosowaniem tych zasad bierzesz na siebie, a my będziemy mieli za zadanie tylko opisowo to przedstawić w swoich postach. Zresztą co się martwię na zapas. Zawsze mogę się nie dostać.
Odwracanie kości mocno przyspieszy i usprawni rozgrywkę. A krytyki dodadzą nieco emocji przy walkach.
Spokojnie. Wszystkie rzuty w czasie gry będę wykonywać ja, więc to nie będzie wasz problem.

Cytat:
Napisał Ulli Zobacz post
Z jakiej sesji? Nie chodziło tu o wstępniaka? Rozumiem, że to max 2 miesiące znaczy coś bliżej 2 miesięcy niż nazajutrz?
Przygoda rozpocznie się kilka dni po wydarzeniu ze wstępniaka. Chodziło mi o to, że wasze postacie mogły przybyć do Altdorfu najpóźniej dwa miesiące temu. Mogli przybyć miesiąc temu, tydzień, dwa dni.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 30-08-2015 o 17:58.
Hazard jest offline