Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2015, 09:25   #30
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Szarlej Zobacz post
Szczerze to nie dam rady dawać odpisu wcześniej niż post na tydzień (oczywiście z stosownym działaniem na docku). Dałaby radę taka formuła?
EDIT: Od Mathiasa żałuję bardziej tylko jednej porzuconej postaci. Cóż, w obu przypadkach nie ma co szukać winy MG.
Myślę, że szybszego tempa niż kolejka na tydzień nie będziemy mieli. Żeby działania poszczególnych graczy nam się nie rozjechały czasowo. Jeżeli nie masz problemu z odwiedzaniem doca i udzielaniu się tam w miarę regularnie w razie jakichś dialogów/akcji, to nie będzie problemu.

Cytat:
Napisał valtharys
Hazard dwa pytania tylko:
- jeśli kogoś nie ma od 18 do 27.09 (urlop) będzie to problem?
- co do gdocka powiem tak. Jestem od pon do pt od 8 do 17 na kompie. Później naprawdę rzadko. Weekendy teź sporadycznie. Czy taka "częstotliwość" nie będzie wg Ciebie za mała ?
1. Nie ma problemu. Wtedy albo twoja postać dołączyła by do kogoś w poszukiwaniu wskazówek (co równocześnie zwiększy szanse na ich odnalezienie), albo zrobi sobie przerwę w śledztwie.

2. Taka częstotliwość jest wystarczająca, więc spokojnie możesz słać KP.

Cytat:
Napisał valtharys
Może mój sławetny śmieciarz dołączy...
Zapraszam
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 31-08-2015 o 09:30.
Hazard jest offline