Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2015, 15:11   #21
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ta kampania w Lustrii, coś na wzór Indiany mnie zaciekawiła. Warlock, wypalił ten pomysł? Miałeś jakieś problemy, końcowe uwagi?
Nie miałem okazji jej przetestować. To stary pomysł, który od dłuższego czasu mam w głowie, ale nigdy go nie zrealizowałem przez mój brak czasu (sesję planowałem na początek tego roku, ale nie wyszło mi to). Myślę, że byłaby to fajna kampania; połączenie railroadu z sandboxem, gdzie jest ten wątek główny, który na samym początku pcha graczy w jednym kierunku i pozwala zapoznać się nieco z okolicą od innej strony niż skończenie w brzuchu przerośniętego gada (choćby ochrona członków loży archeologów w ich odkrywaniu niezbadanego kontytnentu), ale w każdej chwili można go porzucić i wziąć się za poszukiwanie skarbów na własną rękę.
 
Warlock jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem