Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2015, 00:15   #23
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ojej Jasne, jeżeli MG pozwoli to jak zginę albo skończymy sesję udostępnię zainteresowanym swoją kartę postaci, ale ona naprawdę nie jest jakaś wybitna, tylko lemingów w niej dużo, a to że trzyma się kupy jest zasługą Pipboya
- To są Wasze KP. Udostępniajcie je komu chcecie. Ale, żeby mi potem nie było kwękania, że ktośtam cośtam wie za dużo o Waszych hirołach

- Taa... "Zasługa Pipboy'a"... No jak zwykle... Jakby co złego to na MG od razu...



Cytat:
Jako uzbrojenie ma kanadyjski karabinek Diemaco C8
- Lemi... Ale nie wszyscy Gracze ani nawet BG w grze znają się na broni tak jak Ty Więc poza jakby co to pewnie bardziej by kojarzony był jako M 4.



Cytat:
MG, zaktualizowałem swoją listę zakupów (excel), bo okazało się, że miałem jeszcze troszkę brzdęku.
- Odpisałem i pokomenciłem.



Cytat:
Witam wszystkich i mam nadzieję, że razem stworzymy ciekawą opowieść
- No ja też
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline