Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 13:46   #39
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
1. Bo anonimowe donosy nigdy mnie nie bawiły. Jak uważam, że A, to mogę się pod tym podpisać. Ci, co nie mogą, są w mojej opinii biedni.
2. Ponieważ spełniły się moje postulaty w tym wątku. Nie wszystkie, ale niektóre. Mogę zobaczyć komu wystawiłem reputację. Mogę zobaczyć za co. Mogę przeskoczyć szybko do posta, którym mnie dana osoba urzekła.
3. Ponieważ nie muszę pamiętać, by się podpisywać pod komentarzem. Albo potem słać PW, że chyba wystawiłem Ci tu i tu taką a taką Reputację.
4. Dlatego, że jeśli nie mam ochoty na całą tą zabawę, mogę to pokazać i wcielić w życie - wyłączając reputację.
5. Dlatego, że jak ktoś mi za posta w którym zadaję trzy pytania, wystawił minusa z opisem jaki to ze mnie fagas, to mogę wreszcie zrozumieć o co mu chodziło, a jak nie rozumiem, zapytać.
6. Dlatego, że jak ktoś mi wystawił plusa za posta i nie wiem czemu, to TEŻ mogę go zapytać. Casus pustego komentarza np.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline