Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 17:11   #30
Markus
 
Markus's Avatar
 
Reputacja: 1 Markus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znanyMarkus wkrótce będzie znany
Cytat:
Napisał Noise
Możnaby napisać do ministra Giertycha i poinformować go, że przez maturę jeden z naszych współgraczy nie ma czasu na sesję i żeby zniósł ten debilny, nikomu niepotrzebny egzamin.
1. Jak dla mnie świetny pomysł

2. Żeby wszystko ładnie podsumować:

- swoje odejście z powodu matury zgłosił Baby Biatch. Mam nadzieje, że po załatwieniu tego jakże „małoistotnego szczegółu”, będzie chciał grać dalej;
- g_o_l_d tak jak pisał też ma maturę na głowie i wszystkie obowiązki MG przejdą na mnie;
- co do przejęcia Sidero. Jeśli Baby biatch ostatecznie i permanentnie odejdzie z sesji i już nie będzie miał ochoty na późniejszy powrót, to on sam zdecyduje, czy ktoś inny przejmie jego postać. Jeśli natomiast zadeklaruje chęć dalszej gry po maturze, to Sidero „zniknie” i będzie czekać na powrót;
- prośba o otwarcie dawnego tematu rekrutacji została wysłana. Na razie czekamy na odpowiedź. Dlaczego stara rekrutacja, a nie nowa? Jest parę powodów, od nie zaśmiecania forum, aż po kwestie „estetyczne”;

Równocześnie zawiadamiam, że kolejny post do Dreamfall zostanie zamieszczony jutro i nawet Apokalipsa nie powstrzyma MG przed jego napisaniem.

Pozdrawiam.
 

Ostatnio edytowane przez Markus : 13-04-2007 o 17:15.
Markus jest offline