Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-09-2015, 16:28   #40
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Weeee jaki miły początek dnia tyle miłości od eMGie~
- Yeap



Cytat:
to ja mam już pytanko odnośnie wyglądu posta: jako, że jesteśmy razem… a gdy jak jesteśmy razem, zachowujemy się jak bliźniaki syjamskie… to wolisz jeden post napisany wspólnie i wrzucony przez nas obie (jedna jedną połowę, druga, drugą)… czy dwa oddzielne posty napisane z dwóch perspektyw (tylko wtedy rozmowa możne kuleć a zakładam, że bedziemy duuuuuużo mówić D
- Wolę jak każdy z Graczy piszę za siebie swój kawałek i z perspektywy swojego hiroła. Tak by było widać, ze to w pełni interaktywna postać a nie jakiś bot innego Gracza. Ale z wrzucaniem tego materiału w post to już osobna sprawa. Możecie się podzielić jakoś albo niech wrzuca jedna osoba. Ale wówczas chciałbym w Tytule posta mieć to wyraźnie zaznaczone np. jakbyś to Ty wrzucała to coś na podobę "post wspólny z Okaryną". Takie coś mówi mi jasno, że jest to wspólny pod i wówczas nie czepiam się Gracza, że nie dał posta w tej turze

- No i można postować "post w post" ale wówczas w turze da się mniej zdziałać niż ze współpracującym na bierząco MG.

- Jeśli coś jeszcze nie jasne to pytaj



Cytat:
Kiedy MG już na starcie mówi Ci, że trzeba będzie robić testy, to wiedz, że coś się dzieje.
- Testy robić... Po coś te KP i umsy są no nie?

- I dzieje... A co się dzieje? Wiosna, cisza, spokój, nawet burza się skończyła... Na razie to macie luz blues i wakacje
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline