Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 18:25   #84
Almena
 
Almena's Avatar
 
Reputacja: 1 Almena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputacjęAlmena ma wspaniałą reputację
właśnie chcialam napisac adidas wpierw, ale stwierdziłam ze Nike kojarzy się lepiej, m.inn. właśnie z tą skrzydlatą na ręku Ateny czy kto tam to był XD

rudeeee ekhym ^^'
znaczy się; GAH! , parę niuwsów; 1. Avalanche zapowiada mały urlop tygodniowy Wracaj szybko, legendo sesji (gracz który najdlużej gra ze mną!) 2. byc może zagra z nami ktoś nowy ^^' nie bic, wiem, że jest tłum, ale to wyjątkowa sprawa zobaczymy jak będzie. 3. postac Nansze "zawieszam" póki co. Gengi, Astral, Astaroth, jesteście skazani na mgieskiego wysłannika pod postacią Valgaava, a Vriess, Akarenthal i Thomas na wysłanniczkę Aenis wyszedł fajnie podział 3 + 3 , a to już nie jest tłum XD więc każdy prosze niech się stara jak może żeby sesja nie stała w jednym punkcie zbyt długo
 
__________________
- Heh... Ja jestem klopotami. Jak klopofy nie podoszają za mną, pszede mnom albo pszy mnie to cos sie dzieje ztecytowanie nienafuralnego ~Dirith po walce i utracie części uzębienia. "Nie ma co, żeby próbować ukryć się przed drowem w ciemnej jaskini to trzeba mieć po prostu poczucie humoru"-Dirith.
Almena jest offline