Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-09-2015, 22:22   #615
Earendil
 
Earendil's Avatar
 
Reputacja: 1 Earendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemuEarendil to imię znane każdemu
Zamieściłem mój ostatni post w temacie sesji. Oczywiście czekam na zamykające posty

Dziękuję wam za grę, było różnie, raz szybko, raz wolno (po prawdzie to częściej, ale mi nie przeszkadzało), ale zawsze ciekawie, jest co po latach wspominać (jak choćby komandor trzymany nad głową kuka jak lalka ) i nie żałuję zgłoszenia się do gry. Największym minusem było to, że nam się tylu graczy wykruszyło (a tak tłoczna ta sesja się zdawała!), ale o to mógłbym mieć pretensje tylko do tych słabeuszy, którzy już z nami nie grają .

Do zobaczenia na przyszłych sesjach, powodzenia w innych waszych rozgrywkach! dzem, tobie mistrzuniu życzę też oczywiście dużo, bardzo dużo wolnego czasu . Bywajcie!
 
Earendil jest offline