Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-09-2015, 16:41   #33
Bounty
 
Bounty's Avatar
 
Reputacja: 1 Bounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputacjęBounty ma wspaniałą reputację
Nawet wiem o jaką manifestację chodzi i się zastanawiałem czy nie iść, ale jej nazwa mi się nie do końca podoba. Np. w zeszły piątek skończyłem na piwie z bardzo sympatycznymi Ukraińcami (pozdrowienia dla Dimy i jego siostry), którzy znaleźli mój telefon, który mi wypadł z kieszeni na plaży. Nie mam nic przeciwko imigrantom, którzy mówią po polsku, piją alkohol i jedzą wieprzowinę. <koniec offtopu>

Co do spotkania to w piątek pracuję do 20-stej i będę z konieczności zmotoryzowany, bo przed pracą załatwiam sprawy poza miastem, więc mogę bezalkoholowo się spotkać.
Sobota pod znakiem zapytania: nie jestem pewien czy będę w W-wie.

Cytat:
Napisał Vivianne Zobacz post
Poczuwając się do (bardzo nieodpowiedniej dla mnie^^) roli organizatora wrześniowych spotkań zupełnie obcych ludzi z internetów, która została mi powierzona na piątkowym spotkaniu (...)
Viv, dźwigasz to ciężkie brzemię wzorowo. Obiecuję wziąść (a tak, ortografia to lewacki wymysł!) je na swoje barki w październiku.
 
__________________
Stay the reading of our swan song and epilogue.
Bounty jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem