Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 19:50   #13
kayas
 
Reputacja: 1 kayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwukayas jest godny podziwu
Imię: Paul (Jestem Paul. Tak dali mi na chrzcie

Nazwisko: Cartman (tak, koleś od wózków…)

Pochodzenie: Kanada (zimno… oj zimno…)

Wiek: 34 (rocznik 63, rok starszy niż Chrystus)

Wzrost: 180 (nie za duży, żeby wlana się w łeb w jaskini i nie za mały, żeby utonąć w rzece)

Wagę: 80 (to nie brzuch… to mięśnie… znaczy, tez mięśnie)

Wygląd: Czarne włosy (kawalek za uszy), dość dobrze zbudowany, zielone oczy, jasna karnacja, choć trochę opalony. Ma miły głos, przyjemne spojrzenie. Dość przystojny. Znak szczególny: tatuaż na lewym przedramieniu (franc. „Będzie to dla ciebie znakiem na ręce, że Pan potężną ręką wywiódł nas z Egiptu")

Historia: Urodzony w St. John’s, od urodzenia mówi po francusku. W wieku 22 lat zaczął pracę w hotelu. Rok później ożenił się. Praca w hotelu sprawiała mu zawsze sporą przyjemność. Nie był zagorzałym katolikiem. W 91 wyjechał na wakacje do Europy, w Marsylii zakochał się i ożenił (nie ma błędu). Gdy Marie, jego żona zmarła w Kanadzie, przeprowadził się do Marsylii. Zrozumiał, że to, co zrobił było złe i nawrócił się. W 1997 wyjechał na misję (do Peru) po raz pierwszy. Później wiere razy szerzył chrześcijaństwo (oficjalnie rzymskokatolicyzm, jednak modyfikował go po swojemu dodając starotestamentowe tradycje.) Tak już zostało do dziś. Wciąż pracuje w tym samym, drogim hotelu.

Dlaczego udałeś/aś się w ten rejs: Kolejna misja

Zawód: Maitre d'hotel

Umiejętności:
broń palna (tylko długa), sztuka przetrwania, polowe leczenie, hiszpański, ilka kreolski an bazie franc, (misja to nie tylko gadanie… wiesz, ci Indianie mieszkają tak głęboko w dżungli…)
etykieta, francuski, angielski, gadanina (wiesz… w Kanadzie pracowałem w drogim hotelu…)

Ekwipunek (tylko jedna, nie duża rzecz): Bilblia w niewielkiej foliowej torbie

Charekter: jako świeżo nawrócony jest strasznie zapalczywy w sprawach religii, myśli jednak chłodno i logicznie. Jest towarzyski i uśmiechnięty, zawsze skory do żartów.

Płeć: Mężczyzna
 
__________________
Chcesz grać,a le nie znasz systemu WFRP II?
Szkoda, co?
Wal na 7704220 i opowiedz o postaci, zmienimy ja na liczby!
kayas jest offline