Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 20:27   #167
Wernachien
 
Wernachien's Avatar
 
Reputacja: 1 Wernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodzeWernachien jest na bardzo dobrej drodze
Solfelin, no faktycznie się postarałeś, aż mną trzęsło jak odpisywałam :P

Uffff.... Zgrabnie wybroniona akcja i naprawdę ciesze się, że na Was trafiłam - postaci autentyczne, trzymające się własnych zasad (Szusaku, Tammo gratuluję profesjonalizmu ), no i przede wszystkim nie ma fochów za to, że tego czy tamtego moja postać objechała

Już się doczekać nie mogę kolejnego ruchu Orłów

Edit; No i jeszcze jedno. Dzięki Solfelin, że nie należysz do takich MG, którzy usuwają gracza, gdy ten odgrywając postać niekoniecznie idzie po ścieżce przez Ciebie wyznaczonej. Dałabym ci punkt reputacji ale:
1) masz wyłączoną
2) przyznałam ci ją zbyt niedawno

Dostaniesz za to opinię do profilu, za jakiś czas jak zostanie przetestowana dokładniej Twoja boska cierpliwość
 

Ostatnio edytowane przez Wernachien : 13-04-2007 o 20:34.
Wernachien jest offline