Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2015, 02:06   #694
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
No w sumie przydałoby się ja do zdrowia trochę wróciłem to mogę niby zapodać jakieś fluff z przemyśleniami postaci na temat rozmowy w której niestety za mało uczestniczyłem przez brak dostępu do neta :\

Co do nieobecności MG to jak gadaliśmy przez pw to mi kiedyś napisał że teraz bierze zlecenia bliżej domu ze względu na rodzinę więc nie muszę się martwić że zniknie z forum bez zapowiedzi.

Że w życiu jest różnie to wszyscy wiemy ja tam będę trzymał kciuki i cierpliwie czekał sesja dobra to nie ma co spinać przysłowiowych pośladków będzie co ma być.

Mam w docku trochę ścinków do tego pół surowy dialog Adama z Morganem można by z tego jakieś posty sklecić żeby się nie zmarnowało i wątku nam nie zamknęli bo nie wiem jak wy ale ja wprost nienawidzę jak sesja się zamyka a ja zostaje z jakimś materiałem na docku który dałoby się wkleić do wątku sesyjnego a poszedł na marnę :P

Ale to takie moje małe dziwactwa
 
Brilchan jest offline