Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2015, 09:29   #50
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Ponad 7 miesięcy gry i muszę przyznać, że zgłaszając się nie spodziewałem się, że mnie aż tak wciągnie. Zgłaszając się myślałem, że ta sesja będzie zapychaczem wolnego czasu między dwiema innymi sesjami w jakich grałem.

A teraz sprawdzam doca po kilka razy dziennie, żeby sprawdzić kto tam coś dopisał.


Nie tylko sam wątek walk między "gangami", ale postacie graczy są niesamowicie dobrze zarysowane. Czytam te nasze posty i widzę normalnych, przeciętnych ludzi, którzy zostali wyrwani z ich życia i władowani w konkretną zadymę.

Każdy radzi sobie jak umie najlepiej. Tomek kombinuje na wszystkie możliwe sposoby, Wojtek się upija, a Joanna z nieświadomej nałogów swojego faceta studentki zmienia się powoli w kogoś, kto myśli jak tutaj poderżnąć gardło Vladowi.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline