Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2007, 20:52   #5
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Owszem, nagrałem się w Zeusa, i to stąd wziąłem większość pomysłów dotyczących potworów służących bogom, jednak zapewniam, że znajomość mitologii pochodzi z innych źródeł
A Hektora chciałem w to zamieszać, bo w końcu Ismaros i Askania byli sojusznikami Troi, więc jakby nie patrzeć, Hektor najbardziej tam pasuje.


EDIT:
Polecam mity Parandowskiego, a jeszcze bardziej Markowskiej (mniej dostępne). W razie problemów Strona gĹ�Ăłwna - Wikipedia, wolna encyklopedia

A w Zeusa nadal powalam

Napisz w miarę krótką historię, tzn. skąd wziąłeś się w wojsku, jakiego boga najbardziej lubisz, oraz krótki życiorys. Nie pisz historii i wojnach i ciężkich bojach na odległych terenach, bo postacie mogą mieć max. 30 lat.
 

Ostatnio edytowane przez Yaneks : 13-04-2007 o 20:54.
Yaneks jest offline