Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2015, 18:36   #1
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Cicha jak ostatnie tchnienie

Witam wszystkich, którym udało się przejść fazę rekrutacji. Mam nadzieję, że nikogo nie zawiodę i wszyscy będziemy się dobrze bawić w czasie sesji.

Kilka spraw organizacyjnych:
  • Czas na opis 5 dni dla was 2 dla mnie. W razie akcji w docu fajnie by było gdybyście odpisywali przynajmniej raz na dzień, dwa.
  • Nie ma limitu długości postów. Możecie pisać długie referaty na 3000 słów, jak, krótkie "na avatara" lub nawet na kilka linijek. Najważniejsze, by w opisie znalazła się wyraźna deklaracja.
  • Opis jest zawsze ważniejszy niż mechanika. Dokładne opisy zawierające jakieś mądre rozwiązania lub pomysły związane z działaniami postaci mogą skutkować różnymi bonusami do rzutów. Ba, czasami w ogóle mogę zrezygnować z testu. Oczywiście niezwykle głupie i bezsensowne działania mogą przynieść wręcz odwrotne skutki.
  • PD w czasie trwania śledztwa będę rozdawał o świcie każdego dnia. Późniejszym etapie gry może być z tym różnie. Pytanie do was - wolicie bym rozdawał PD indywidualnie czy całej grupie?
  • Jak pisałem, PvP jest dozwolone. Jednak Pvp chce widzieć wyłącznie w wątku głównym nie komentarzach. To wasza sprawa jak odgrywacie swoje postacie, jednak przekładanie wrogości postaci na gracza i psucie atmosfery w komentarzach będzie wiązać się z konsekwencjami. Za pierwszym razem daje upomnienie, za drugim dziękuję delikwentowi lub delikwentom za grę.
  • O nieobecnościach proszę uprzedzać. Nie będę wyciągać konsekwencji za brak posta w terminie, o ile wcześniej zostanę o tym poinformowany. Za każdy brak posta w terminie bez wcześniejszego uprzedzenia gracz otrzymuje żółtą kartkę. Kiedy ktoś otrzyma takie trzy, automatycznie zostaje wykluczony z sesji, a jego postać przechodzi pod kontrolę MG.
  • Wszystkie rzuty wykonuję ja.
  • Avatarki ustawcie sobie sami. Szerokość 200px, długość dowolna.

Linki do doców, różnych zasad opcjonalnych, objaśnienia mechaniki śledztw już wkrótce zamieszczę w zarezerwowanych postach poniżej.

Jeszcze raz życzę powodzenia i miłej gry.
 
Hazard jest offline