Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2015, 21:46   #13
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nie mogłem się nie pochwalić, że rozgryzłem nawiązanie
Chwalipięta.

Cytat:
Co do pytania MG to proponowałbym i tak i tak przyznawać PD. Konkretnie dawać każdemu z nas za odgrywanie i drobne osiągnięcia a drużynowo za kamienie milowe w śledztwie. Przykładowo:
Blacker otrzymuje 50 PD za mistrzowskie odgrywanie postaci, 30 PD za udaną obserwację paranoicznego Hansa i 20 za przegadanie pracodawcy by zapłacił więcej za zlecenie.
Szarlej otrzymujesz -30 PD za nietrzymanie się koncepcji postaci i zmienianie jej co chwilę, +10 za "dialog" czyli odezwanie się dwa razy na docku i +30 za fajnie opisaną popijawę na której dowiedział się, że Sigismund co wieczór udaje się do doków.
Fyrskar...
[...]
Drużyna otrzymuje po 50 PD za wyodrębnienie trzech głównych podejrzanych.
Podpisuję się pod propozycją.

Cytat:
Wydaje mi się, że tym sposobem jednocześnie łatwiej poczujemy się drużyną (nic jej tak nie łączy jak PD) a i uniknie się: "czemu dostałem tyle samo co Szarlej? przecież lepiej odgrywałem postać". Proponuję też żeby PD nie były jawne, czasem różnica w nich działa demobilizująco na niektórych (mnie to nie razie, ot luźna propozycja).
Ja tam lubię, jak PD są jawne. Nie dlatego, by się wykłócać, ale dlatego, że takie rozwiązanie w mojej ocenie motywuje do dawania z siebie 200% normy. Ale oczywiście się dostosuję do reszty graczy, bo nie każdemu takie oficjalne ocenianie się podoba i ma do tego prawo.
 
Fyrskar jest offline