Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2015, 22:24   #15
Gerappa92
 
Gerappa92's Avatar
 
Reputacja: 1 Gerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwuGerappa92 jest godny podziwu
Heja! W końcu się doczekaliśmy... Przynajmniej ja, bo czekałem z niecierpliwością. Sporo się naczytałem w tym czasie o sandboxach i na prawdę jestem ciekawy, tego co się urodzi w tej sesji.

Gram niziołkiem płci pięknej. Kiedy patrzysz na nią z boku, widzisz ładnie ubrane dziewczę o bladej skórze. Na sobie ma antracytową suknie, opiętą gorsetem z delikatnym dekoltem, eksponującym elegancko malutkie piersi. Ukrywając się przed śniegiem zakłada na siebie czarny płaszcz z kapturem i długi szal, który zakrywa twarz. Gdy dziewczyna odsłoni twarz nie uraczysz na niej żadnych emocji, chyba że ona widzi, że się jej przyglądasz. Wtedy lepiej uważaj...
To tak pokrótce.

Co do pedeków. Jako, że uważam, że zdrowa rywalizacja jest zdrowa to przyznawałbym je osobno. W dodatku niech są podawane oficjalnie. Jeśli Szarlej wpadnie na genialny pomysł urządzenia popijawy w karczmie niech zostanie oficjalnie pochwalony .
 
__________________
"Rzeczą ważniejszą od wiedzy jest wyobraźnia."
Albert Einstein
Gerappa92 jest offline