Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-09-2015, 10:58   #22
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Szczerze powiedziawszy, nawet nie myślałem, że się dostanę. Wyniki sprawdziłem dopiero dzisiaj, a Wy już naprodukowaliście kilka stron komentarzy. Niemniej cieszę się ze wspólnej gry. Niektórych znam - Szarlej, blacker czy Lost. Innych chętnie poznam.

Ekchart Lang jest mężczyzną średniego wzrostu, ale budowy muskularnej. Po sprężystych i oszczędnych ruchach łatwo poznać w nim żołnierza. Skory do rozmów, wypitki i bitki, w zależności od potrzeb. Uparty i zawzięty jeśli chodzi o dążenie do celu. Na plecach, prócz małej tarczy, w skórzanym pokrowcu rusznica, a przy pasie kord, ładownica z kulami, rożek z prochem i torba z patronami.

Co do pedeków:
- podoba mi siÄ™ propozycja Szarleja
- jestem za jawnością przyznawania

Obyśmy się dobrze bawili
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline