Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2015, 01:44   #31
Hazard
 
Hazard's Avatar
 
Reputacja: 1 Hazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputacjęHazard ma wspaniałą reputację
A więc startujemy.

Deadline: 18.09.2015

Post - przynajmniej w moich oczach - nie jest najwyższych lotów i nie wyszedł tak jak chciałem. Ale zapowiedziałem, że będzie w sobotę i spóźniłem się tylko o półtorej godziny! :P Kończyłem go w późnych godzinach i mogłem o wielu rzeczach zapomnieć/przegapić, więc liczę na waszą czujność.

Wypowiedź Gottharda urwałem w tym momencie celowo, by wasze postacie mogły się wtrącić. Zapraszam do dyskusji na docu.

Poza dialogiem, chciałbym by każdy z was naskrobał posta, w którym ładnie przedstawi swoją postać.

Fyrskar - co powiesz na jakiś krótsze nazwisko? xd To jest troszeczkę przydługawe i psuje panel sesji :P

E. Avatarek MG w fazie poszukiwań. Ten jest tymczasowy. Jutro (znaczy dzisiaj) postaram się znaleźć coś bardziej demonicznego i bluźnierczego :>
I nie. To nie jest główny antagonista. Chyba.
 

Ostatnio edytowane przez Hazard : 13-09-2015 o 02:45.
Hazard jest offline