Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2015, 21:10   #309
Fyrskar
 
Fyrskar's Avatar
 
Reputacja: 1 Fyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputacjęFyrskar ma wspaniałą reputację
Cytat:
Trochę szkoda, ale nie ma problemu. Jak się masz zmuszać, to po co się męczyć?

Miło się grało, choć krótko. Ale przynajmniej postać Haralda zapamiętam. Uśmiechniętego snajpera.
Miał cela chłopak.

Cytat:
Chyba wszyscy czuli w kościach upadek tej sesji, ale nie martw się Fyrskar nie wszystko w życiu musi się udać. Człowiek się uczy na błędach i może ten błąd cię czegoś nauczy. Ja osobiście nie poprowadziłbym sandboxowego scenariusza, takie cuda to tylko Clutterbane potrafi, więc rozumiem cię dobrze.

Dzięki wszystkim za sesję, a Fyrskarowi dodatkowo za punkty reputacji (ja mało ich rozdaję, więc na razie nie mogę się jeszcze odwdzięczyć).
Nie ma za co dziękować, jak uważam, że jest za co, to rozdaję.

Kiedy skończę "Wódkę", a powoli zbliżam się do końca, zapewne przyszykuję jakiś scenariusz na pierwszej edycji i może wtedy Wam wynagrodzę.
 
Fyrskar jest offline