Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2015, 18:11   #11
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Eldenir Zobacz post
Niech Brook wróci do Laboona i niech żyją długo i szczęśliwie :c
Tu masz moją odpowiedź.
https://www.youtube.com/watch?v=6ExO6oCvKGI


Cytat:
Napisał mr T Zobacz post
Łanpis? Count me in!

Jestem jak najbardziej za długą sesją. Istotne dla mnie będzie to, jak MG przedstawi świat i z jakiego poziomu zaczniemy (skoro from zero to hero, to zapomnijmy może na razie o haki, co?).

Jestem gotów wesprzeć MG wiedzą o świecie, jeśli zajdzie potrzeba.
Myślałem o tym, na start na pewno brak haki, poziom - jakbym miał porównywać z Main Crew - to byłoby coś na poziomie walki Słomiani przeciwko Arlongowi. Wydaje mi się, że jeśli znasz serię, jest to dla ciebie wystarczająco obrazowe porównanie.

Ponadto fajnie by było, jakby nie wszyscy grali 'władającymi'. Planuję kilka fajnych smaczków dla zwykłych, które mogą im pomóc się rozwijać.

Co do przedstawiania świata, to nie do końca wiem, co ci powiedzieć. Jak już pisałem, planuję, żeby nasza gra toczyła się równolegle z serią (powiedzmy, że załoga graczy zaczęłaby się formować mniej więcej wtedy, kiedy Luffy przybywa na Dressrosę, bo wtedy będzie można zrobić trochę fajnych sztuczek z kreacją świata gry. A jeśli pytanie dotyczyło tego, jak dobrze znam OP, to możesz mi zaufać - anime i manga na bieżąco, nie porywałbym się na coś, czego nie znam, no i jestem jednym z współtwórców One More Piece (można wygooglać).
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline