Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2015, 14:32   #15
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Eldenir Zobacz post
Walka z Arlongiem to już całkiem niezły poziom, wiem że w porównaniu do tego co się dzieje później to nic, ale jednak postacie już coś potrafią
Wiesz, poziom załogi na Arlong Park podałem tak... orientacyjnie. Nie wykluczone, że ostatecznie, jeśli zgłosi się duża załoga już na początek, będziecie słabsi nawet o połowę. Chciałbym, żeby liczebność załogi na samym początku balansowała z siłą każdego z jej członków, żeby sam początek nie był ani zbyt łatwy, ani zbyt trudny. Na dalszym etapie to i tak pewnie się wszystko unormuje.
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline