Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2015, 14:55   #624
archiwumX
 
Reputacja: 1 archiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputacjęarchiwumX ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Jak i czym ten oficer miałby dotrzeć do Królestwa i jeszcze wrócić? Chyba że coś źle zrozumiałem.
No rzeczywiście pojechałem... Ale spróbuję uratować wysłanie ochotnika do królestwa (bez drogi powrotnej) czymś takim: Jakby śmiałek dostał solidną i świetnie zaopatrzoną tratwę (ponoć co wikingowie robili takie numery na Atlantyku) to mógłby dopłynąć do adresata uzupełniając zapasy jeśli to konieczne na paru wyspach.

Cytat:
Napisał Martinez Zobacz post
Po za tym, mianowanym Sekretarzem jest Clutterbuck. Lukrecja chyba jest skrybą/ kronikarzem. Ale już sam nie jestem pewien
Masz rację... z z jednym zastrzeżeniem, że nigdy nie traktowałem roli Lukrecji jako biernego gryzipiórka
 
__________________
Szukam tajemnic i sekretów.

Ostatnio edytowane przez archiwumX : 15-09-2015 o 15:00.
archiwumX jest offline