Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2015, 17:34   #8
Dnc
 
Reputacja: 1 Dnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputacjęDnc ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fielus Zobacz post
Akcja sesji zaczyna się dziać na jednym z 4 Blue w tym samym momencie, w którym załoga Słomianego Kapelusza przybywa na Dressrosę, czyli wyspę we władaniu Doflamingo. Tak, to jest po śmierci Ace'a.



Nie wiem, jak daleko jesteś w serii, ale zaufaj mi - nie jest wolny.



Co do PvP, to powiem ci, że jest w pewnym stopniu dopuszczalne, na przykład w momencie werbowania do załogi, lub wcześniej (np Robin, lub Franky). Jeśli stwierdzicie załogą, że jakaś decyzja was dzieli, również możemy spróbować odegrać coś podobnego, jak pomiędzy Luffym a Usoppem na Water 7. Wolałbym jednak, żeby PvP było jak najmniej. Na prawdę, zapewnię wam przeciwników, bez paniki.
tego podkreślonego nie zrozumiałem, jak również odnośnika do postaci którego użyłeś

co do Ace'a to już mi się przypomniało kto go ma
własnie wracam do mangi bo jakimś półrocznym odpoczynku i sobie wszystko przypominam

edit:
nigdy nie grałem sesji w świecie anime/mangi więc nie wiem jak się odnajdę (zawsze grałem w typowym fantasy) ale mam nadzieję, że nie odpadnę po paru odpisach
 
Dnc jest offline