Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2015, 17:57   #11
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
tego podkreślonego nie zrozumiałem, jak również odnośnika do postaci którego użyłeś
Cóż, ani Robin, ani Franky, nie byli sprzymierzeńcami Słomianych od początku, a ich przyłączenie się do załogi nie było grzeczną rekrutacją, jak na przykład w przypadku Zoro, czy Choppera.
Robin pracowała dla Crocodile'a, była wrogiem Słomianych i przyłączyła się do nich dopiero po upadku Baroque Works i odejściu załogi z Alabasty.
Franky był głową Franky Family i przeciwnikiem Słomianych na Water 7. Walczył na przykład z Luffym, ukradł Słomianym grubą kasę, a Luffy, Zoro, Sanji i Chopper zniszczyli na przykład jego dom.

 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline