Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2015, 21:18   #1
Wojewit
 
Wojewit's Avatar
 
Reputacja: 1 Wojewit nie jest za bardzo znanyWojewit nie jest za bardzo znany
Nie wszystko jest takie jakie się wydaje

Stary ork przenikał wśród cieni, był przysadzisty co wcale mu nie przeszkadzało wbezszelstnym chodzie. Za nim skradał się człowiek o rysach południowonumenoryjskich, choć szczuplejszy to przy orku wydawał się okropnie hałaśliwy.
- Celreg widzisz tę jame pod tym drzewem? Może tam przenocójemy? - szepnął człowiek
- Rozumiem, że się zmęczyłeś, ale masz racj, tutaj raczej nikt nas nie ściga a zanosi się na burze. - odparł mu towarzysz.
Celreg mimo tego co powiedział starannie zamaskował wejście. Nim się obejrzeli rozpętała się straszna nawałnica. Celreg siadł spoglądając w strone wyjścia a Haladin połorzył się pod ścianą za za towarzyszem.
- Śpijcie konsylierzu, ja tu jeszcze chwilę powartuję.
Celreg wiedział, że tu im nic nie grozi. Poprostu chciał chwile w spokoju powspominać czasy przed wojną kiedy to w w rodzinnej wiosce wieczerzał z rodziną, kiedy to popijał domowe trunki a dzieciaki ganiały do okoła stołu. Po czym przypomniał sobie wojne, kiedy to gondorczycy masakrowali orków, trolle, gobliny a nawet ludzi walczących po stronie Królestwa Mordoru. W końcu przypomniał sobie ostatnią bitwe przez którą znalazł się właśnie tu.


Witam to moja pierwsza gra dlatego proszę o wsparcie i wyrozumiłość. Wszelkie rady pomysły, rady i zażalenia proszę wysałaćna maila wp.ja98@gmail.com

Jest to rpg osadzony w uniwersum Tolkiena acz zmodyfikowanym lekko w kwestii podziału na czarne białe, w którym gracze wcielają się w żołnierzy armi morodoru po przegranej wojnie.

Jeśli hodzi o kartę postaci to:
- Mile widziany avatar
- Rasa
- Funkcja pełniona w wojsku
- Obowiązkowo opis
Kp wysyłać na adres podany wyżej.
 
__________________
Na sławu i szczastie!
Wojewit jest offline