Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2015, 23:17   #147
Krakov
 
Krakov's Avatar
 
Reputacja: 1 Krakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputacjęKrakov ma wspaniałą reputację
Po latach przerwy powróciłem do menadżera piłkarskiego goalunited.
Trochę mnie zasmuciły zmiany, jakie w niej zaszły międzyczasie. M.in. pojawił się system "poziomów kariery", które to poziomy odblokowują kolejne możliwości w grze. Efekt jest taki, że im więcej grasz, tym szybciej zdobywasz poziomy, a im wyższy masz poziom tym więcej możesz... Trochę to frustrujące, chociaż z drugiej strony wielka piłka i tak wymaga wielkich pieniędzy, więc na samym początku przygody świata nie zawojujemy. Początkowy okres, kiedy to nie możemy zbyt wiele, można za to wykorzystać na zapoznanie się z samą grą, która jest dosyć złożona.

Generalnie polecam (mimo wszystko). Teraz jest dobra okazja, bo trwa przerwa między sezonowa, więc można rozpocząć przygodę od pierwszego meczu kolejki, a nie gdzieś w połowie

Gdyby ktoś był zainteresowany otrzymaniem mailowego zaproszenia do gry to proszę o kontakt. Korzyści z systemu "zaproś znajomego" otrzymują tutaj obie strony. A nawet jeśli nie, to zapraszam do chętnie znajdę dodatkowe osoby do rozgrywania sparingów, gdy już uda mi się odpaść z Pucharu Ligi
 
__________________
Gdzieś tam, za rzeką, jest łatwiej niż tu. Lecz wolę ten kamień, bo mój.
Ćwierćkrwi Szatan na forumowej emeryturze.
Krakov jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem