Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2015, 10:40   #43
andramil
 
andramil's Avatar
 
Reputacja: 1 andramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłośćandramil ma wspaniałą przyszłość
Co prawda jeszcze oficjalnie się nie zgłosiłem, ale mam zamiar.

Co do sprawy rozpoczęcia sesji, choć już została rozstrzygnięta dorzucę tylko, że jeśli byśmy nie znali postaci kapitana na początku, to mogło by się okazać, że wśród 6-7 osób 2-3 nie będą miały jak się przyłączyć ze względu na przekonania polityczne czy marzenia. Załogę powinno coś łączyć - u słomkowych była to chęć spełnienia marzeń (przykład: werbunek Sanji'ego) oraz przyjaźń powstała poprzez walkę ze wspólnym wrogiem. Jeśli ktoś stworzy postać która przykładowo będzie chciała zostać królem piratów czyli znaleźć OnePiece, a kapitan będzie chciał terroryzować North Blue to raczej się ich cele miną. Do tego nie zapominajmy, że słowo "pirat" odnosi się do kogoś kto czyni przestępstwa na morzu (czyli działa wbrew prawu/władzy) czyli zarówno ludzie o dobrym jak i złym sercu mogą zostać okraszeni tym tytułem. Sam Luffy jak i wiele innych załóg jakie spotkał było "dobre", zaś i panoszyli się ci "źli". Sądzę, że Tony Chopper zbyt długo by nie wytrzymał w załodze Czarnobrodego, zaś Dellinger w załodze Luffiego próbował by zabić swojego kapitana.
Jeśli chcemy uniknąć PvP to lepiej by kapitan przedstawił się w kilku słowach - jego cele, marzenia, stosunek do władzy, do zabijania itp itd, byśmy wiedzieli pod kogo mamy tworzyć postać.

Edit:
Co do logi ziemi, uważam, ze mogła by taka być - często były logie żywiołów podobnych. Ogień i magma. Kamień, błoto, piasek. Dym, gaz (plus trucizna Magelana). Jako, że istnieje niezrównana liczba typów owoców, ziemio-ziemioowoc też może istnieć. Choć jego działanie było by mocno ograniczone na morzu. Do tego owoc Picki jest typu Paramencia więc owoc logia kamienia tym bardziej mógłby istnieć.
 
__________________
Why so serious, Son?

Ostatnio edytowane przez andramil : 18-09-2015 o 11:02.
andramil jest offline