Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2015, 21:37   #50
Fielus
 
Fielus's Avatar
 
Reputacja: 1 Fielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodzeFielus jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Dnc Zobacz post
cofam swoją deklarację o KP, trochę mnie życie zaskoczyło a dwa jescze musze dokładnie przemyśleć plan na postać, bo charakter już mam ale techniki + moc owocu + retrospekcję to nie takie hop-siup :P
co do avataru to ma być mangowy? czy jakieś zdjęcie pirata czy jaki dokładnie?
OK, to wyślij jak tylko będziesz mógł swoje kp. Co do owocu, to co mi pisałeś, zdążyłem już odpowiedzieć.
Avatary... Hmm, jeśli chodzi o sesje anime, to przywykłem do avatarów anime. mr T dał już dobry początek, wybierając animowy wizerunek, więc myślę, że przy takiej tendencji zostaniemy, chociaż jakby ktoś chciał dać jakiegoś arta w innej technice, to nie widzę przeszkód. Zdjęć żywych ludzi raczej wolałbym nie.

Dostałem też wieści od Mag. Nawet, jeśli Nami będzie tylko obserwować, to i tak będziemy mieli panienkę w załodze.
Cytat:
Napisał Mag
Gatunek: - człowiek

Czy chce być kapitanem? - nigdy

Miejsce w walce: - Strzelec

Miejsce na statku: - artylerzysta
 
__________________
" - Elfy! Do mnie elfy! Do mnie bracia! Genasi mają kłopoty! Do mnie, wy psy bez krzty osobowości! Na wroga!"
~Sulfelg, elfi czarodziej. "Powołanie Strażnika".
Fielus jest offline