Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2015, 23:14   #6
Rycerz Legionu
 
Reputacja: 1 Rycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodzeRycerz Legionu jest na bardzo dobrej drodze
Pytanie 1:

Jeśli chodzi o zwykłą technologię, to wszyscy zaczynacie na tym samym poziomie, lecz będziecie posiadali odkryte inne dziedziny. Np. dasz mi kartę swojej cywilizacji i na jej podstawie dodam jeszcze 2 technologie. Inny gracz z kolei da mi inną kartę i dobiorę 2 inne technologie pasujące do jego nacji.

Drzewko technologii magicznej jest, ale na początku do magii nie macie dostępu. Dopiero z odkryciem pewnej technologii zyskujecie do niej dostęp a później już drążymy to drzewko jak najgłębiej i w zależności w jaką gałąź będziesz szedł, będziesz posiadał unikatowe technologie.

Pytanie 2:

Myślę że nie koniecznie, a co dokładnie masz na myśli?
 
Rycerz Legionu jest offline