Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2015, 12:54   #4539
Icarius
 
Icarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Icarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputacjęIcarius ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Clutterbane Zobacz post
Zapomniałem po prostu.

Łupy po teście targowania da się sprzedać za 70% ceny (przy systemie 1 zk = 10 s = 100 p i trochę innym cenniku).
Całkiem ładnie... mógłbyś nam to rozpisać co mamy i za ile poszło.

Ja bym poprosił mój test plotkowania. Co do ciekawych Bnów... Morlanal rozgląda się za jakąś ładną panią. Jakby przy okazji to był ktoś z dobrą pozycją to już w ogóle super. W sumie w tydzień to sporo czasu na szukanie dobrego towarzystwa Możemy to albo rozegrać albo opisać po jakimś teście uwodzenia to zdaje się test przekonywania.

Plotki Bernd Tischler, osiadły we wiosce Steinhoering włóczęga, poradził Thurinowi, że aspirujący mulnik mógłby wiele tutaj zyskać na handlu cennymi metalami, klejnotami, rybami, skórami, futrami, kawą lub herbatą.

Mini handel dobra rzecz. Pytanie brzmi co tu można tanio kupić a co drogo sprzedać. I jaką trasę Thurinowi polecił ów jegomość.
 

Ostatnio edytowane przez Icarius : 19-09-2015 o 13:05.
Icarius jest offline