Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-04-2007, 09:49   #8
Vienu Racadi
 
Reputacja: 1 Vienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłośćVienu Racadi ma wspaniałą przyszłość
Głównego bohatera "Death Note" - jeśli właśnie tak można się wyrazić o Yagami Light - nie lubię, i jest to niechęć, której przyczyny ściśle wiążą się z osobą Raya Penbara oraz jego narzeczonej. Uważam go za postać negatywną, która szans na odkupienie nie ma, ponieważ moim skromnym zdaniem cel środków nie usprawiedliwia. Dodatkowo dość mocno przeszkadza mi jego "doskonały" wizerunek. Yakami-san jest: szczupły, zgrabny, wysportowany, przystojny, błyskotliwy, a jakby tego było mało, dość skutecznie manipuluje innymi. Ogólnie biorąc robi na mnie niesympatyczne wrażenie.

Natomiast Ryuzaakiego uważam za zdecydowanie pozytywną postać. Przede wszystkim w odróżnieniu od Lighta posiada on kilka zabawnych manieryzmów - ssanie kciuka, zamiłowanie do słodyczy - a także skłonność do innych, spontanicznych dziecięcych zachowań, które jednak występują umiarkowanie rzadko. Te, całkiem niewinne przecież, ludzkie "słabości" czynią go bardziej wyrazistym i sympatycznym niż Light. Jednocześnie Ryuzaaki-san ma świetną intuicję, jest cierpliwy i konsekwentny. Ja w życiu prywatnym bardzo cenię sobie u ludzi takie cechy.
 
__________________
"Tym, co łączy nas na najbardziej podstawowym poziomie, jest to, że wszyscy jesteśmy mieszkańcami tej planety. Wszyscy oddychamy tym samym powietrzem. Wszyscy troszczymy się o przyszłość naszych dzieci. I wszyscy jesteśmy śmiertelni" - John F. Kennedy.

Ostatnio edytowane przez Vienu Racadi : 14-04-2007 o 15:10.
Vienu Racadi jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem