Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2015, 00:38   #481
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Co ty mi tu... przy okazji nie na temat... argumenty nie mają podstaw, a cnotą regularnego odpisywania to ty misiaczku nie grzeszysz z natury, a nie okazjonalnego błędu w sztuce.

Sesja się rozejdzie jak nie będziecie wyrabiać się w terminach, bo wtedy na mój będzie trzeba czekać do następnego weekendu, ot co. Jak wam to nie robi różnicy, to spoko, ale dla mnie robi. Tak się udzielajcie na docsie, gg, PW, w komentarzach, czy gdzie tam jeszcze chcecie, aby sobie ogaranić wszysto i mieć czas na pisanie postów w terminie (albo się grzecznie zgłasza spóźnienia...).

I żeby nie było, że to wstęp do nie wiadomo jakiej dyskusji, bo nie ma o czym się rozwodzić. Wystarczy kontrolować swoje odpisy i tyle. Ewentualnie można zmienić wasz termin na dzień w tygodniu, jeśli czas na weekend nie bardzo pasuje.

Na marginesie: Kolejny raz w komentarzach tej sesji piszesz o Incepcji, co ma się do tej sesji, jak sam nie wiem, co do czego. Razem tam nie graliśmy zresztą, bo miałem solówkę, a po kilku kolejkach rozgrywki ze wszystkimi (kiedy już nie grałeś) zrezygnowałem, głównie właśnie przez google docs, rozlazłe terminy i ogólny rozpiździaj fabularngo widzimisię. Ale jeżeli chcesz sobie podywagować o takich sprawach, to na PW, a nie w komentarzach sesji do Warhammera.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill
Campo Viejo jest offline