Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2015, 16:45   #1
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
[Neuro]Atomowa Odyseja - gadki

Witam moje trzy kopciuszki. Komentów miało nie być ale ostatecznie są. Jak pokazała praktyka czasem łatwiej napisać coś tutaj niż łapać was pojedynczo.
Takoż punkty obrad trzy.
1 - Mart - czuj się kopany w dupę.
Chcę zachować dobre tempo tej sesji dlatego lepiej napisać 5 linijek i pchać do przodu niż zwlekać z elaboratem i mi stopować fabułę.
2 - Proszę uzupełnić ekwipunek i go pilnować.
Jak coś zyskujecie w trakcie - dopisujecie sami. Jak czegoś tam nie znajdę - znaczy, że nie posiadacie.
3 - nie jestem chętna do docków, ale jeśli w sytuacjach konfrontacji 2 lub 3 bg będziecie chcieli go użyć to nie będę protestowała.
Na razie tyle.
Wieczorem ciągnę dalej, bez względu na to czy Mart odpisze czy nie. Pociągnę bez niego jedną kolejkę w ostateczności a później już będę musiała czekać ale uprzedzam - jak na kogoś będę czekała za długo zaskutkuje złą karmą.
Aha. I zgłaszać oczywiście zastrzeżenia, prośby, zażalenia. Nie obiecuję, że im ulegnę ale na pewno wysłucham.;]
No to grać.
 
liliel jest offline