Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2015, 21:21   #5
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Anonim Zobacz post
Imię i Nazwisko: Samuraj Jack
Wiek: 25
Avatar: wytne z tego: http://vignette1.wikia.nocookie.net/...murai_Jack.jpg albo jakiegoś innego wizerunku Samuraja Jacka
Krótki opis: Nie jest wymagany, ale zazwyczaj każdy lubi nadać "charakteru" swojej postaci, także tutaj można opisać co lubi, jak się zachowuje. Walczy ze złem i poszukuje możliwości powrotu do przeszłości, żeby raz na zawsze skończyć ze światem, w którym rządzi zło.


ps. mogę też grać Jokerem jak ktoś idzie na ten DC Universe
ps2. mogę też być... z Marvela... hmm... wujkiem Spider-Mana - Benem Parkerem
Bardzo ładnie
Nie musicie robić tematycznie (pod jedno uniwersum), to już wasza dobra wola i chęci.



Miałam kilka pytań, wrzucam publicznie uzupełnienie:

1. Stworzenie "miasteczka" ma jedynie pomóc wam wcielić się w postać, byście wiedzieli, jakie przedmioty wokół opisywać - ewentualnie, gdyby ktoś miał taką ochotę.

2. Tworzenie postaci - To "propozycja", jak sama napisałam. PROPONUJĘ WAM. Co zrobicie to już wasza sprawa, jak się dogadacie. Możecie robić postacie JAKIEKOLWIEK wam się żywnie podobają, może to być zwykły Janusz, może kobieta-kot, elf, Detektyw Alkoholik, cokolwiek wam się tylko spodoba. Nawet Atamówki, albo Didi z Laboratorium Dextera

3. Post 1/24h to niewiele, zważywszy na to, że prawdopodobnie wasze posty nie będą dłuższe niż połowa A4 w Wordzie, a nawet podejrzewam, że krótsze (nie widzę problemu by napisać 3 zdania dziennie). Jest to po to, by uniknąć tzw LURKOWANIA, gdyby ktoś dostał postać Mafiozy, ponieważ Mafii najłatwiej jest się ukryć poprzez milczenie.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline