Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2015, 00:32   #482
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Oto statystyka bezpodstawnych argumentów (próba 12 kolejek do tyłu):

Ponad 140 stron tekstu nie licząc postów MG.

2/12 - wyrobiliśmy się
3/12 - przedłużony termin
2/12 - nie wyrobiliśmy się przez skrócony termin (wyrobiliśmy się w 7 dniach)
1/12 - opóźnienie 1 dzień
2/12 - opóźnienie 2 dni
1/12 - opóźnienie 3 dni
1/12 - rozjechało nam się

4 miesiące.
5 obsuw (rozumianych jako "bezprawne" przekroczenie terminu) w tygodniowych turach. 4 obsuwy związane z ferworem gry. 1 niechlubna.

Ciągłe obsuwy?
Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak całokształtu nie odbierasz jako naszego wspólnego sukcesu.
Po prostu gramy tak dużo, że nie mieścimy się w turach. Ot obserwacja po dokładnej analizie czteromiesięcznej historii.

Poza tym podaję przykłady na poparcie tezy lub w celu zobrazowania czegoś. Aż drugi raz idealnie pasował mi przykład Incepcji (z której odszedłeś na długo przed tym jak przestałem grać).

Nie wierzysz w jakąkolwiek część wypowiedzi? Sprawdź sobie. Wszystko jest zapisane.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 24-09-2015 o 00:39.
Alaron Elessedil jest offline